Elva Valguskoda

Elva Valguskoda - Enese väestamise koht!

Tervise ja Heaolu Keskus

Väelised elamused

Tegevused, mis ülendavad ja toovad südamest rõõmu, olgugi kui väikesed ja esmapilgul ebaolulised need alguses ka ei tunduks, suunavad meid iseenesest seesmise väe leidmisele.

Terve keha ja vaim

Tervis ja terviklikkus on omavahel seotud mõisted. Proovime üheskoos avada ja mõista tervise hoidmise ja selle juurde naasmise põhitõdesid.

Loengud ja tarkusevaramu

Vestlusõhtud, õpitoad ja kuulamisväärt loengud erinevate eluvaldkondade teemadel, mis võiksid avada maailmatunnetust, tuua sisekaemusi ja inspiratsiooni.

Väärtustame inimese terviklikkust

Kui iga päev loob võimalusi

Terviklikkuse printsiipi mõistes saab meie ülesandeks seada igapäevaelus samme vastavalt sellele, et keha, meel ja hingetasand moodustaksid terviku, ja sellest avalduv harmooniline kooskõla saaks osaks igas meie eluvaldkonnas.

Oluline on kasvatada teadlikkust iseenese vaimse ja füüsilise heaolu lätetest ning suunata enda energiat ja tähelepanu tegevustesse, mis lihtsalt ei paku intellektuaalset huvi, vaid kõnetavad ka hinge.

Elva Valguskoja taotlus on olla kohaks, kus saavad kokku need, kes on enesetundmise teel jõudnud väärtusteni, milliste seas väärivad esile toomist armastus, heatahtlikkus, hüveline tegutsemine ja vabadus. Oleme keskuseks, kus soovime hoida puhast energiaruumi, et selles saaksid inspiratsiooni, ülendavaid elamusi, vajadusel teejuhiseid ja igakülgset tuge meie kaasaegsed.

Meie juurde on oodatud nii lapsed kui täiskasvanud, nii noored kui ka vanem põlvkond. Erinevad ühistegemised ja üritused, mis kätkevad massaaže, töötubasid, lauluringe, koos kokkamist, kontserte ning vestlusõhtuid, ootavad ka Sind.

See on meie aeg

Erinevad üritused ja ühistegemised, mis peaksid toetama meie enese kasvamist, tervise edendamist ning suunama sisemise rõõmu ja tasakaalu leidmisele.
  • Loengud ja õpitoad;
  • Massažid, teraapiad, juhendused;
  • Tervislik toitumine ja looduslähedane eluviis;
  • Meditatsioon ja keskendumine;
  • Jooga, elamistarkused ja võimlemised;
  • Kontserdid ja helirännakud;
  • Vestusõhtud ja vaba energia kohtumised.

Meie inimesed

team

Mari Pihl

Helirännakud ja joogavõimlemine

Mari loomingulisus kandub nii muusikasse ja tantsu, rütmi ja olemisse - tema juhendusel toimuvad helikausside harmoonilises muusikas rännakud ja meditatsioonid, mis avardavad enese ja maailma vaatamise taju.

Monika Kello - MTÜ Elva Valguskoda

Monika Kello

Valguse visionäär/ Elva Valguskoja looja

Monika sisemine puhtus, ausus ja hingesoojus, ühendatuna loomuomase võimega tuua inimesed kokku, on millekski, mis peegeldub Elva Valguskoja püüdlustes aidata igaühel tõsta enda väge ja tuua ellu tasakaal.

Signe Laurits - Elva Valguskoda

Signe Laurits

Massaažid, joogateraapia ja ayurveeda

Signe on kauaaegse praktikaga massöör, kelle pühendumus jooga ja ayurveda põhimõtetele annab võimaluse just neist suundadest tuua teadlikkust ja juhendust sellest, kuidas joogaharjutuste toel terve olla.

Ostukorv