Elva Valguskoda

Gongiõhtu – Vägi Sinus Eneses – Aivar Täpsi kontsert-seanss 05.04 kell 18.30

  • 5 aprill 2024
  • Elva Valguskoda

Kevadine Gongiõhtu - Aivar Täpsi kontsert-seanss 5. aprillil

Laulvatel kristallkaussidel, gongidel ja muudel orgaaniliste helide tekitajail improviseerib Aivar Täpsi, kes on tervendavate helide kontsert-seansse läbi viinud juba 15 aastat. Sedakorda on meil võimalus osa saada Aivari juhendatud helirännakust gongiõhtul Elvas.

Gongiõhtul avame ennast helide maailmale. Kogu ruumi täidavad kahekümnest kausist koosneva heliallikate komplekti vibratsioonid. Suurimad neist on poolemeetrise läbimõõduga kausid, millest kostuvad helid mõjutavad kuulajate alumisi energiakeskuseid. Väikseima läbimõõduga helikauss paitab aga oma helidega meie teadvuse kõrgeimaid sfääre. Kristallkausside komplekt kokku valgustab kogu meid ümbritsevat ning laeb ja puhastab nii kuulajate füüsilist keha kui ka emotsionaalset-, mõtte- ja vaimukeha. Toimub tasakaalustumine. Helisid teevad vähemalt kaks gongi.

Aivari kontsert-seanssidelt on tuntuks ja meeldejäävaks tema päikesegong, mille läbimõõt on ligi meeter ning mille helid liigutavad meis lahti seismajäänud mõttemustrid, energiakogumid ja tumeduseväljad. Lisaks eelmainitud instrumendile, kõlab gongiõhtul ka 80 cm läbimõõduga PAISTE gong, mis vibreerib südamekeskust mõjutavate sagedustel.

Gong viib meid rännakule, kus ei pea sammugi astuma. Oled oodatud osalema.

  • Toimumisaeg: 18:30 - 20:00
  • Registreerimine on avatud kuni :
    5 aprill 2024 (Osalejate arv on piiratud. Osalemiseks tuleb teha broneering, ja valida ostukorvis "tasun kohapeal" makseviisi.

Osalemine ja broneerimine

Gongiõhtu - Vägi Sinus Eneses - Aivar Täpsi kontsert-seanss 05.04 kell 18.30 (5 vaba kohta veel jäänud)
€18.00
0
0.00
0.00
Ostukorv