Elva Valguskoda

Hääletund Hedvig Hansoniga

  • 30 aprill 2023
  • Elva Valguskoda

Hääletund Hedvig Hansoniga Elva Valguskojas

Olen kuulnud paljusid rääkimas, kuidas juba lapsena pandi neid lukku, kas kodus või kooli muusikatunnis, öeldes, et “sina ei pea viisi” ja nõnda on terve elu kardetud end oma häälega väljendada. Ent meie hääl on meie hinge peegel, usun ma.

Isegi kui meile pole antud viisipidamist ja meist ei saa suuri lauljaid, on hääl me esmane eneseväljendusvahend ning sel on ka teraapilised võimed. Häälida ja häälitseda saame kõik ning läbi kehalise ja meelelise liikumise avada lukud ning avastada eneses uusi võimalusi. Kasutan hääletundides häälejooga ja Qi Gong elemente ning oma kogemust lauljana. Kuna olen ka olnud lauljana iseotsija, siis usun sellesse väga – oma hääle leiame ikka mitte kedagi matkides või mõnda maneeri, stiili järgides, vaid ikka ennast usaldades.

Juba esimese tunni lõpus saame aimduse sügavamatest häälehoovustest ning ehk isegi leiame oma laulu üles! Karta pole midagi, soolot laulma ei pea, oleme toetatud õhkkonnas ja häälime koos. Selga mugavad riided, osaluspanus 25 eurot. Registreeri ette, grupp väike. hedvig.hanson@gmail.com

  • Toimumisaeg: 13:00 - 15:00
  • Registreerimine on avatud kuni :
    30 aprill 2023 (Osalejate arv on piiratud. Osalemiseks tuleb teha broneering, ja valida ostukorvis "tasun kohapeal" makseviisi.

Osalemine ja broneerimine

Hääletund Hedvig Hansoniga (8 vaba kohta veel jäänud)
€25.00
0
0.00
0.00
Ostukorv