Elva Valguskoda

Hingelised Laulud “Inglisulg, mis puudutab Sinu südant” kontsert-salongiõhtu Triin Katriiniga 30.03 kell 18.00

  • 30 märts 2024
  • Elva Valguskoda

Hingelised Laulud Triin Katriiniga 30.03 kell 18.00

Armas hing,

Tule ja saa osa hingelisest lauluõhtust Elva Valguskojas Triin Katriin Anniga, Võrumaa andeka laulukirjutaja ja muusikuga, kes räägib lugusid hingesugulusest ja armastusest, esitab enda kirjutatud imelisi laule klaveril ning kitarril ja loeb luuletusi, mis on aastate jooksul inspireeritud hingesugulusarmastusest.

Kaasa teeb ka erikülaline NIAACHE, kes on Võrumaa naine, laulnud Million Bändis, on astunud üles Kanal 2 saates “Su hääl kõlab tuttavalt”, kes jäi silma sõduririietes tundmatu lauljannana ning Niaache lood on jõudnud ka Eesti raadiotesse.

Need kaks väekat naist on ühendanud oma energiad, et luua südantsoojendav õhtu vaimsust otsivale publikule Elva Valguskojas, liigutada hingesid ja südameid ning sooviga tuua alla nii väega laetud ingellikku energiat – nii, et üks inglisuleke võib puudutada otse sinu südant. Triin Katriin on ühtlasi ka Eestis ainus juba 12 aastat tegutsev Ingelliku Reiki Meister-õpetaja ning selgeltnägija ja tervendaja, niiet vahele räägib ta ka lugusid inglitest, inglimärkidest, numbritest, saatusest, saatuslikest suhetest, hingesugulusest ja kaksikleeklusest.

Tule ja saa osa sellest väega laetud õhtust!
Sündmusel on ka osaluspanus ruumi ja esineja katteks, milleks on €18,- või kahekesi tulles €15/osaleja.

  • Toimumisaeg: 18:00 - 19:30
  • Registreerimine on avatud kuni :
    30 märts 2024 (Osalejate arv on piiratud. Osalemiseks tuleb teha broneering, ja valida ostukorvis "tasun kohapeal" makseviisi.

Osalemine ja broneerimine

Hingelised laulud Triin Katriiniga kontsert-salongiõhtu 30.03 kell 18.00 (32 vaba kohta veel jäänud)
€18.00
0
0.00
0.00
Ostukorv