Elva Valguskoda

Muusika- ja teraapiaõhtu “Kuu, Vesi, Keha” 21.01 kell 17.00

  • 21 jaanuar 2024
  • Elva Valguskoda

Muusika ja teraapia õhtu - Kuu, Vesi, Keha

Meie kehas olev vesi on kui meri. Kui me mõtted on klaarid ning meel rahulik on meie mere veepind peegelsile ning meil on võimalik näha kuu peegeldust, kogeda harmooniat end ümbritseva maailmaga, tunda rahulolu ja lõdvestust.

Kuidas jõuda sisemise kestva harmooniani ning seda end ümbritsevasse maailma edasi kanda? Kogu loomisprotsessi toetab kohapeal sündiv muusika tervendavatel helisagedustel (A=432hz) ning kristallheliteraapia. Ürituse osavõtutasu on €20.00.

Gunnar Tobber on heliterapeut ja nägija. Ta alustas kristallheliteraapiaga üle 13 aasta tagasi Iirimaal elades. Gunnar näeb inimest kui ühtset tervikut ning toetab inimesi püsiva harmoonia taastamisel keha, vaimu ja hinge tasandil.

Birgid Täht on laulja, helilooja, produtsent, kõneleja, rasedusmeedium ja Linnulaine looja. Birgid näeb lapsi kui meie tuleviku teenäitajaid ning tajub neid naise väeportaalide avajatena. Läbi oma laste sünni on temas avanenud anne suhelda inkarneeruvate hingedega ning võtta vastu helgeid ja suuri tulevikunägemusi, mida oma sõnas ja loomingus edasi annab, et inspireerida ja väestada.

  • Toimumisaeg: 17:00 - 19:00
  • Registreerimine on avatud kuni :
    21 jaanuar 2024 (Osalejate arv on piiratud. Osalemiseks tuleb teha broneering, ja valida ostukorvis "tasun kohapeal" makseviisi.

Osalemine ja broneerimine

Muusika ja teraapia õhtu "Kuu, Vesi, Keha" 21.01 kell 17.00 (5 vaba kohta veel jäänud)
€20.00
0
0.00
0.00
Ostukorv