Elva Valguskoda

Tantsurännak Mari ja Merlega 31.juulil kell 18.00

  • 31 juuli 2024
  • Elva Valguskoda

Tantsurännak Mari ja Merlega

Tahame pausi tööpingetest, koduelust, ülemõtlemisest, kasvõi rohimise sundasendist 😉 : mõnusat vabastavat liikumist vajab keha. Kutsume kõiki huvilisi, kellel sarnane vajadus 💛

Tants on küll täitsa vaba(stav), kuid põhineb õrnalt viie rütmi teraapilisel tantsul ehk et alguses rohkem oma kehasse kohale toovad helitaustad, seejärel läheb intensiivsemaks tantsulkaks ning lõpupoole saame tunnetada taas meditatiivsemate helimaastike embuses, kuidas see kärme liigutamine meile mõjus. Algul pisut suuname ja juhendame, kuid siis saab igaüks minna enda tantsurännakusse.

Tajume ühendust enese erinevate tasanditega, tunnetame õnnistust, mis meile siin ja praegu antud on. Lihtsalt olla. Ise ja eimiski, kõiksus. Jätta see hea tunne meelde ka nendeks aegadeks, kui nii tore ei ole – et kergusega kõigist väljakutsetest läbi minna, kui need tulema peaks. Peaasi on olla iseendaga, võtta enda jaoks see aeg, et liikuda nii nagu just Sina tunned, et Sulle sobib. Hoolikalt valitud palasid nii Mari (melomaan) musasalvest kui ka Merle (teab, mis jala keerutama paneb) lemmikuid.

Mari Pihl tegeleb heliteraapia ja juhendatud meditatsiooniga (otsi facebookis: “Lootosleht proovib ja loob”)
Merle Kann on värske kundalini jooga õpetaja (otsi facebookis “Kundalini jooga Merlega”)

Pääs tantsule: 10,-

Tasumine kohapeal.
Asukoht: Elva Valguskoda, Kesk 35, Elva linn.
Aeg: kolmapäeva õhtul 31. juulil kell 18.00-20.00.
Kaasa vajadusel oma veepudel ning joogamatt viimaste lugude ajal täielikuks lõdvestuseks ja sisekaemuseks. (kohapeal on samuti joogamatid ja pleedid olemas)

Et teaksime tulijatega arvestada, registreeri end käesoleval lehel või anna oma tulekust teada Merlele: merle.kann12@gmail.com või saada sõnum Marile: 564 787 65

  • Toimumisaeg: 18:00 - 20:00
  • Registreerimine on avatud kuni :
    31 juuli 2024 (Osalejate arv on piiratud. Osalemiseks tuleb teha broneering, ja valida ostukorvis "tasun kohapeal" makseviisi.

Osalemine ja broneerimine

Tantsurännak Mari ja Merlega 31.juulil kell 18.00 (14 vaba kohta veel jäänud)
€10.00
0
0.00
0.00
Ostukorv