Elva Valguskoda

“Väepäev Elvas” – Päev iseendale – 11. mail kell 11-19 – erinevad loengud, ülendavad vestlused, gongiõhtu

  • 11 mai 2024
  • Elva Valguskoda

Väepäev

Elva Valguskoja uuelaadne, esmakordselt korraldatav “Väepäev” 11. mail Elva Valguskojas (Kesk 35, Elva linn) kus tervet päeva sisustavad põnevad ettekanded, ülendavad vestlused, väekõnd looduses. Päeva lõpetab õhtul kell l7.00 algav gongirännak Tiina Karjatsega, mis toimub Elva Kultuurikeskuses.

“Väepäev” alustab hommikul kell 11.00, mil tervendaja, kanaldaja, ley-liinide hoidja Lille Lindmäe peab loengu “Pühade paikade energiast” – keskendudes sellele, kuidas edendada inimest ja meie tervist ley liinide, püramiidide ja pühade paikade energiatega.

Seejärel, algusega kell 13.00 astub ettekandega “Tervis teadvuse maatriksis” üles tervise ja heaolu mentor Toomas Piik, kes räägib sellest, kuidas meie mõtted, tunded, uskumused ja kogemused loovad omavahel seotud mustreid ja struktuure, mis mõjutavad meie reaalsust, ja seda, kuidas me maailma tajume.

Kell 15.00 algavas ettekandes räägib kanaldaja, tervendaja ja Hingerahu Ruumi looja Triin Katriin praeguse aja vaimsetest õppetundidest, enese sisehääle kuulamisest ja endaga kooskõlla minemisest. Toimub ka väekõnd looduses. Loengute järgselt on võimalus registreerida privaatseanssidele Lille Lindmäe ja Toomas Piigiga.

Päeva lõpetab kell 17.00 algav gongirännak “Valgus südames” Tiina Karjatsega. Tule ja koge selle iidse instrumendi tervendavaid helisid maagilises elamuses. Väepäev on päev just Sinule!

“Väepäev” toimub Elva Valguskojas 11. mail algusega kell 11.00. Pilet €15 ühele loengule (€20 õhtusele gongirännakule) või soetades päevapileti “Väepäeva” kõikidel loengutel ja õhtusel gongirännakul osalemiseks maksumusega €25.- (tasumine sularahas kohapeal).

  • Toimumisaeg: 11:00 - 19:00
  • Registreerimine on avatud kuni :
    11 mai 2024 (Osalejate arv on piiratud. Osalemiseks tuleb teha broneering, ja valida ostukorvis "tasun kohapeal" makseviisi.

Osalemine ja broneerimine

Päevapilet (kõik loengud ja pääse gongiõhtule) "Väepäev Elvas" - päev iseendale - 11.mail kell 11-19 (62 vaba kohta veel jäänud)
€25.00
0
0.00
0.00
Ostukorv