Elva Valguskoda

Mai-Agate Väljataga loeng Elva Kultuurikeskuses 1. juunil kell 16.00

TAHHÜONIENERGIA

Tahhüoni kamber

Elva Valguskojas saab nüüdsest broneerida aja energiaseansile Tahhüoni ruumis.

Vali sobiv aeg ja broneeri siin!

ELVA VALGUSKOJA UUE HOOAJA EELVAADE

Uus hooaeg Elva Valguskojas
Loodusmatk
Päev iseendale

Väepäev Elvas

11. mail, algusega kell 11.00

Elva Kultuurikeskus, Kesk 30, Elva linn

Broneeri osalemine
Pööripäeva-aegne loodusrännak

Programm

Elva Valguskoja uuelaadne, esmakordselt korraldatav “Väepäev” 11. mail Elva Kultuurikeskuses, kus tervet päeva sisustavad põnevad ettekanded, ülendavad vestlused, väekõnd looduses ja õhtul kell l7.00 algav gongirännak Tiina Karjatsega.

“Väepäev” alustab hommikul kell 11.00, mil tervendaja, kanaldaja, ley-liinide hoidja Lille Lindmäe peab loengu “Pühade paikade energiast” – keskendudes sellele, kuidas edendada inimest ja meie tervist ley liinide, püramiidide ja pühade paikade energiatega.

Seejärel, algusega kell 13.00 astub ettekandega “Tervis teadvuse maatriksis” üles tervise ja heaolu mentor Toomas Piik, kes räägib sellest, kuidas meie mõtted, tunded, uskumused ja kogemused loovad omavahel seotud mustreid ja struktuure, mis mõjutavad meie reaalsust, ja seda, kuidas me maailma tajume.

Kell 15.00 algavas ettekandes räägib kanaldaja, tervendaja ja Hingerahu Ruumi looja Triin Katriin praeguse aja vaimsetest õppetundidest, enese sisehääle kuulamisest ja endaga kooskõlla minemisest. Toimub ka väekõnd looduses. Loengute järgselt on võimalus registreerida privaatseanssidele Lille Lindmäe ja Toomas Piigiga.

Päeva lõpetab kell 17.00 algav gongirännak “Valgus südames” Tiina Karjatsega. Tule ja koge selle iidse instrumendi tervendavaid helisid maagilises elamuses. Väepäev on päev just Sinule!

“Väepäev” toimub Elva Kultuurikeskuses 11. mail algusega kell 11.00. Pilet €15 ühele loengule (€20 õhtusele gongirännakule) või soetades päevapileti “Väepäeva” kõikidel loengutel ja õhtusel gongirännakul osalemiseks maksumusega €25.- (tasumine sularahas kohapeal).

About Image
About Image
Ostukorv