Elva Valguskoda

Broneerimine on avatud:

Kolmapäeval: kell 12-18
Neljapäeval: kell 12-17
Reedel: kell 13-18
Laupäeval vastavalt kalendris märgitud kuupäevadele kell 12-16

Tahhüon on Loov Kõiksuse energia.

Kui Üksolemise energia läbi dimensioonide tiheneb ja siseneb lõpmatusest aegruumi, hakkab see avalduma osakestena. Esimesed osakesed, mis tekivad, on tahhüonid. Tahhüonid on subatomaarsed osakesed mis liiguvad peaaegu lõpmatu kiirusega, kaugelt suuremaga kui valguse kiirus.

Tahhüonitel on erakordne tervendav ja harmoniseeriv toime. Nad suudavad täielikult ühtlustada kõik energiaväljad, mis on tingitud gravitatsioonist, elektromagnetismist ja nõrgast tuumajõust. Tahhüoni kamber võimaldab tahhüonidel jõuda kõrgematest dimensioonidest füüsilisse ainesse, millisena tahhüoni energia harmoniseerib ja elavdab energiamaatriksit, mis kujundab kogu mateeriat ja seega ka meie vaimset, emotsionaalset, eeterlikku ja füüsilist keha. Kõik see mõjutab suuresti meie füüsilist tervist ja enesetunnet.

Tahhüoniruumi energiaseanss 25 min – €35.00

Tahhüonenergia häälestub teile ja loob tasakaalu. See on väga rahulik energia, mis n-ö häälestub ise teie energiale ja teab, kuidas abiks olla, sõltumata toimuvast. Tahhüonenergiat saab kasutada inimese tervise ja vaimse arengu parimaks hüvanguks. Energiaseansile tuleb tulla kergetes, heledates riietes.

Broneeri aeg ja tule koge seda ise!

Laadimine.
Ostukorv