Elva Valguskoda

Helirännak juhendatud meditatsiooniga – Yoga Nidra – Mari juhendusel – 15.05 algusega 19.15

  • 15 mai 2024
  • Elva Valguskoda

Helirännak juhendatud meditatsiooniga - Yoga Nidra

Kutsun Sind 15. mail kell 19.15 hubasesse Elva Valguskotta, et toetada Sinu taastumist kogunenud pingetest ning leida kontakt nii oma keha kui ümbrusega.

Yoga Nidra ehk unejooga/joogalik uni (ka teadlik/teadvel uni) on iidne joogakunst, mis sisuliselt tähendabki juhendatud meditatsiooni inimese teadvuse unelähedasse seisundisse viimiseks. Nõnda tähelepanuga oma kehaosad ja organid hellalt läbi “mudides” saavutatakse sisemine vaikus ja tühjus (selle parimas kõrgeimas tähenduses 😉 ). Pääseb esile iseenda sügavam teave ja tarkus. Saab kuulata oma keha, keha hakkab ise tervenema.

Toetamas on tiibeti helikausid ja kristallhelikauss, helgust loovad koshi kellad ning muud põnevad pillikesed. Kasutan ka häält kui jumalikku instrumenti. Inimhääles on oma universaalne kuid unikaalne vägi. Olen avastanud endas tendentsi tajuda inimese/grupi vajadusi ning sellele vastavalt kujuneb laul-helikeel. Naudin protsessi väga ja leian alati ka endas uusi avarusi 🙂

Mida teeme?

Kõigepealt liigutame end pisut, vetrume ja põntsume mõne minu viimase aja lemmikuma rütmikama sobiva loo taktkis, just nii nagu keha momendil vajalikuks peab. Seejärel sätime end mõnusasti matile pleedi sisse pikali ning edasine on juba minu juhendada, sinu vastu võtta ja lubada. Lõpuks laseme helidel end kanda ja veidi aega vaikust kuulatada. Turgutuseks võib saada teed. Seanss kestab tunnikese ja mõned minutid peale.

Osalemine 15 €.
Ruumi hoian hoituna kuni 8 osalejale.

Anna oma tulekust märku sms´ga: +372 564 787 65 või käesoleval broneerimislehel.

Juhendajaks on Mari Pihl loojanimega Lootosleht Proovib ja Loob (Loon vastavalt tunnetusele ning katsetan erinevaid väljundeid, nimest Lootosleht võib teinekord ka pikemalt pajatada). Heliteraapiat ja šamaanitarkusi olen õppinud Lilia Märtmaa ja Denisi juures, Tiina Karjatse kursustel ning Kristel Vilbaste ja Otisiri (Riho Sarv) juures.

Kohapeal on matid ja pleedid olemas, kuid mõnusamaks olemiseks võib siiski oma “varustuse” kaasa võtta

  • Toimumisaeg: 19:15 - 21:00
  • Registreerimine on avatud kuni :
    15 mai 2024 (Osalejate arv on piiratud. Osalemiseks tuleb teha broneering, ja valida ostukorvis "tasun kohapeal" makseviisi.

Osalemine ja broneerimine

Helirännak juhendatud meditatsiooniga - Yoga Nidra - Mari juhendusel - 15.05 algusega 19.15 (8 vaba kohta veel jäänud)
€15.00
0
0.00
0.00
Ostukorv