Elva Valguskoda

Hingedeaja gongiõhtu Tiina Karjatsega

  • 3 november 2023
  • Elva Valguskoda

Hingedeaja gongiõhtu Tiina Karjatsega

Armas Hing 🙂
Kutsume Sind sel vaiksel, sumedal ja pimedal hingedeajal mõtisklema, rahunema ning looma kõrgemal tasandil. Kõik, mida loome rahuseisundis, teenib Sinu kõrgeimat hüvangut.

Oled oodatud sukelduma gongihelide müsteeriumi, kus võimsad vibratsioonid võtavad Su enda embusesse ning saadavad Su teekonda unede ja unistuste piirimail. Nii võid hoitud ruumis minna visiooniotsingule, et kohtuda oma spirituaalsete ürgjõudude peegelpiltidega. Visioonide näol lehitseme oma hinge lahtilöödud lehekülgi, saame neid lugeda ning neist õppida. Visioonid on meie isetervenemise nähtavaks muutunud jõud ning visiooniotsimine võib olla suureks abiks õige tee leidmisel.

Sisemisele rahu seisundis tuleme oma keskmesse, kust hinge valgus ja sisemine olemus maailma kiirgub ning väline maailm meile valgust ja rahu tagasi peegeldab.
Juhendatud rännak toimub kristallhelikausihelide saatel ning sellele järgnevad kogemust sügavamalt integreerida lubavad, tervendavad ja sisemist rahu toovad planetaarsete gongide helid.

Gong on iidne instrument, püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist. Gongiheli loob sügava lõdvestusstaadiumi ning stimuleerib kogu keha näärmesüsteemi. Erinevate tunnete vallandudes keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest, aidates nii meil vabaneda stressist, luues harmooniat ja usku enesesse.

Toimumise koht: Elva Valguskoda, Kesk 35, Elva
Toimumise aeg: Reedel, 3. novembril 2023 kell 18.00-20.00, uksed avatakse kell 17.30
Osaluspanus: 25 eur.

Gongiõhtu toimub pikutades.

Kaasa võta pehme ase, pleed ja padjake, avatud meel ja soe süda 💛
Oled südamest oodatud 💛
Tiina ja Elva Valguskoda

  • Toimumisaeg: 18:00 - 20:00
  • Registreerimine on avatud kuni :
    3 november 2023 (Osalejate arv on piiratud. Osalemiseks tuleb teha broneering, ja valida ostukorvis "tasun kohapeal" makseviisi.

Enam ei saa üritusele broneeringut teha.

Ostukorv