Elva Valguskoda

Marilyn Kerro loeng “Enese väes elamine” 06.04 kell 12.00 Elva Kultuurikeskuses

  • 6 aprill 2024
  • Elva Kultuurikeskus (Kesk 30, Elva linn)

Marilyn Kerro loeng - Enese väes elamine - Elva Kultuurikeskuses 06.04 kell 12.00

Elva Valguskoja loengusarja kevadine ettekanne toob Elvasse esineja, kes ei vajagi lähemat tutvustust. Esmakordselt tuleb Elvasse Marilyn Kerro, kelle ettekanne seab esikohale inimeseks olemise- õigupoolest selle, kuidas elada enese väes. Kuidas hoida enese energiaid ja jõuda taas sisemise jõu lättele? Kas pole nii, et kui usaldad ennast, austad enese soove ja tead, millises suunas tahad elus liikuda, jõuadki lähemale voole, mis sarnaneks müstilise elujõena?

Marilyni võime tajuda meid ümbritsevat maailma läbi nägemise, milleks ei saa kasutada silmi, suunab meid märkama neid energiavooge, mida saame kasutada enese elu parimaks hüvanguks – kutsuda esile optimismi ja elujaatust, tasakaalustada eneseusku ja eemaldada vanad mõttemustrid, toime tulla needuste, kadeduse ja negatiivsete energiatega nii, et saaksime püsida enese kerguses.

Marilyn Kerro loeng toimub Elva Kultuurikeskuses 6. aprillil algusega kell 12.00 päeval. Loengule registreerimine toimub www.elvavalguskoda.ee (valides ostukorvis tasumise kohapeal sularahas).

  • Toimumisaeg: 12:00 - 14:00
  • Registreerimine on avatud kuni :
    6 aprill 2024 (Osalejate arv on piiratud. Osalemiseks tuleb teha broneering, ja valida ostukorvis "tasun kohapeal" makseviisi.

Osalemine ja broneerimine

Marylin Kerro loeng "Enese väes elamine" 06.04 kell 12.00 Elva Kultuurikeskuses (44 vaba kohta veel jäänud)
€29.00
0
0.00
0.00
Ostukorv