Elva Valguskoda

“Kuukiik”: Raamatuesitlus-loeng naiseks olemise ilust ja naiste väest  17.02 kell 12.00

  • 17 veebruar 2024
  • Elva Valguskoda

Raamatuesitlus-loeng menstruatsioonist

Kutsume Sind 17. veebruaril kell 12.00 hubasesse Elva Valguskotta kuulama Kristina Ude raamatu “Kuukiik” esitlust. Kristina Ude räägib oma raamatus naiseks olemise ilust ja naiste väest läbi aastatuhandete, naiste kuutsüklist, varjatud või unustatud rituaalidest.

Raamat koosneb 136 akvarellmaal-kollaažist, mida on rikastatud Eesti taimede ja seente leotisvärvidega. Teose tekst on käsikirjaline ning kogu raamatu majesteetliku stiili eesmärk on tõsta ühiskonnas tihti tabuks peetud teema uhkele troonile! Iga trükitud eksemplari eest kasvab Eestimaal üks puu!

Tule ja kuula raamatu autori Kristina Ude enda teekonda selle raamatuni ning saa osa tema teadmistest menstruatsiooni ning naiseks olemise kohta. Raamat on pühendatud kõigile tüdrukutele, kes armastavad seelikutega keerutada! Enda osalemisest sündmusel saad meile teada anda tehes käesoleval lehel broneeringu või kirjutades info@elvavalguskoda.ee.

Tunne end südamest kutsutuna!

  • Toimumisaeg: 12:00 - 13:30
  • Registreerimine on avatud kuni :
    17 veebruar 2024 (Osalejate arv on piiratud. Osalemiseks tuleb teha broneering, ja valida ostukorvis "tasun kohapeal" makseviisi.

Osalemine ja broneerimine

"Kuukiik": Kristina Ude raamatuesitlus-loeng menstruatsioonist (17 vaba kohta veel jäänud)
€0.00
0
0.00
0.00
Ostukorv